Kontakty+420 703 434 262

Vítání léta 2023

Jak dopadlo Vítání léta 2023? Článek a spousta fotografií k prohlížení je tady.

21. června přesně v 16:57 začne letošní léto a s ním už budou na dosah prázdniny i dovolené. Kde čas pohody a odpočinku lépe přivítat než na nejkrásnější veřejné zahradě v Mladé Boleslavi?

Také na letošek jsme připravili kvalitní program pro ty nejmenší i nejstarší návštěvníky Klementinky. Těšit se můžete na zahradu, kde se budou za tónů mladých swingových zpěvaček vznášet mýdlové bubliny, uvidíte pohádku pražského Studia Damúza Uši pro princeznu. Oslavíte spolu s námi 5. narozeniny komunitního centra, možná se najdete na nějaké z fotografií z doby našeho fungování. Děti díky spolupráci s organizací Czechitas pošlou malé robůtky ozoboty na výlet k moři a budou plnit i další připravené úkoly.

Prohlédnete si vizualizace uvažovaných úprav celého domu na třídě Václava Klementa 601 a hlavně poprvé vstoupíte do prostoru, který magistrát města Mladá Boleslav pořídil pro nás všechny. Vrata otevřeme na dvě půlhodiny a vejdeme do zahrady příběhů, které vypráví původní zdi starých staveb na pozemku, ale také pro naši zahradní slavnost připravenou unikátní výstavu fresek Dominika Běhala a site specific scénka Divadýlka na dlani.

Vstup je zdarma a není třeba se registrovat. Bude nám ctí, když si spolu s námi, svou rodinou a přáteli užijete pohodu prvních letních hodin v zahradě Klementinky. ❤️

Jak vypadlo loňské Vítání léta se můžete podívat a pár řádků si přečíst TADY.